sprawy rodzinne/rozwodowe

Pozyskaj informacje, ustal fakty, zdobądź dowody


Sprawy rodzinne, rozwodowe

Sprawy rodzinne to kwestie niosące ze sobą wiele emocji i stresu. Szczególnie jeśli w grę wchodzą nielojalność bądź inne rażące zaniedbania ze strony jednego z partnerów. Ciągłe napięcie, nierzadko panika, nie sprzyjają racjonalnemu myśleniu. Zastanawiasz się co możesz zrobić, jakie podjąć w tej sytuacji kroki? Nie działaj po omacku. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Kiedy warto zwrócić się po pomoc do detektywa?

Jeżeli Twoje relacje z partnerem/partnerką z nieznanych przyczyn ulegają pogorszeniu, a przy tym zauważasz w jego/jej zachowaniu symptomy tego, że coś przed Tobą ukrywa, zwłaszcza to z kim i gdzie spędza czas, który dotąd spędzał/a z Tobą bądź rodziną.

Jeżeli coraz częściej myślisz o zakończeniu swojego związku np. z uwagi na pojawiającą się ze strony partnera/partnerki przemoc fizyczną bądź psychiczną, nałóg ,z którym nie chce walczyć (alkohol, narkotyki, hazard itp). lub powtarzające się awantury (czyli potocznie mówiąc niezgodnodność charakterów).


Nie czekaj do momentu kiedy decyzja o rozwodzie już zapadnie, a Twój partner/partnerka wyprowadzi się z domu.

W takim przypadku nawet zebranie dowodów, na to że współmałżonka/kę łączy romans z kimś innym, może nie wystarczyć do udowodnienia w sądzie tego, że właśnie ten romans był przyczyną rozpadu małżeństwa, a nie np. jego skutkiem.

Weź pod uwagę to, że w sądzie druga strona będzie mogła starać się wykazać Twoją winę

Pamiętaj, że w sprawach rozwodowych, w których dążymy do orzeczenia winy którejś ze stron, istotne znaczenie ma udokumentowanie tego, że wyłączną odpowiedzialność za rozpad małżeństwa ponosi druga strona. 

Jeśli jednak wiesz, że jakieś Twoje zachowania również przyczyniły się do rozpadu małżeństwa, a druga strona może to udowodnić w sądzie, zebranie materiałów poświadczających jej współodpowiedzialność również jest istotne. Dlaczego? Jeśli druga strona ma dowody dokumentujące Twoją winę, a Ty nie zabezpieczysz się w podobny sposób, sąd może uznać, że to Ty ponosisz wyłączną odpowiedzialność za to, że Wasz związek się rozpadł.

Jaką pomoc uzyskasz od naszych detektywów?

po zapoznaniu się z Twoim problemem doradzimy Ci jakie kroki należy podjąć, aby rozwiązać go w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób, 

zbierzemy materiał dowodowy potwierdzający bądź wykluczający potencjalne przyczyny rozpadu związku,

przygotujemy szczegółowy raport w formie sprawozdania z przeprowadzonych działań, zawierający zarówno materiał przez nas zarejestrowany jak i wszystkie dokonane ustalenia; sprawozdanie to będziesz mogła/mógł wykorzystać w sądzie jako samoistny materiał dowodowy,

skierujemy Cię do odpowiedniego prawnika, który skutecznie przeprowadzi sprawę w sądzie,

w razie potrzeby, podczas sprawy rozwodowej, wystąpimy w sądzie w roli świadka, poświadczając prawdziwość dostarczonego w sprawie materiału dowodowego.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Problemy rodzinne niosą ze sobą ogromny ładunek emocjonalny, dlatego Twój komfort i dobre samopoczucie podczas wspólnych działań są dla nas priorytetem. To Ty zdecydujesz czy pierwszą rozmowę poprowadzi z Tobą kobieta czy mężczyzna. Podczas spotkania dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, dobierzemy odpowiednie sposoby działania. 

W trakcie prowadzenia czynności nasi detektywi będą z Tobą w stałym kontakcie, na bieżąco informując Cię o postępach w sprawie. To Ty najlepiej znasz szczegóły problemu z jakim do nas przychodzisz. Konfrontując pozyskane przez nas informacje z Twoją wiedzą będziemy w stanie zoptymalizować proces pozyskania dla Ciebie odpowiedniego materiału.

Po udokumentowaniu interesujących Cię faktów, doradzimy jakie powinieneś podjąć dalsze kroki w swojej sprawie. W razie potrzeby skontaktujemy Cię z odpowiednim prawnikiem, który skutecznie przeprowadzi Twoją sprawę w sądzie.

Skontaktuj się z nami i umów na konsultację Twojej sprawy

zadzwoń:

+48 513 558 068

lub wyślij krótki formularz: