Tajemniczy-klient

TAJEMNICZY KLIENT

Zdarza Ci się mieć wątpliwości co do lojalności lub uczciwości zatrudnionego przez Ciebie pracownika? Zastanawia Cię na przykład to, że w Twoim dziale handlowym spadła sprzedaż albo pojawiła się nagle większa ilość klientów, którzy rezygnują z Twoich usług i podejrzewasz, że udział w tym ma niewywiązujący się ze swoich obowiązków pracownik lub robiący to w sposób nienależyty?

Sytuacji gdy nie jesteś pewien czy pracownicy zasługują na Twoje zaufanie można opisać wiele. Niestety, zdarza się, że pracownik wykorzystuje Twoją firmę do tego aby dorabiać sobie na lewo i prywatnie wykonuje usługi, które należą do jego obowiązków w ramach jego umowy o pracę podpisaną z przedsiębiorcą, korzystając przy tym z jego narzędzi czy choćby kontaktów służbowych.

Jedną z częstszych sytuacji jest także przyjmowanie przez osoby odpowiedzialne w firmie za sprawy związane z zaopatrzeniem “prezentów” czyli mówiąc wprost łapówek, od dostawców za to, że wybierają ich ofertę. W konsekwencji to Ty ponosisz tego koszty gdy np. okazuje się że w produkcji są używane gorszej jakości materiały, wybrane przez Twojego pracownika tylko dlatego, że uległ pokusie korupcji.

Jako tajemniczy klient sprawdzimy jakość i prawidłowość wykonywania zadań/zleceń przez Twoich pracowników, abyś wiedział jakie kwestie wymagają optymalizacji, oraz czy w organizacji nie ma osób dopuszczających się nieprawidłowości i działania na Twoją niekorzyść.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?


Po zapoznaniu się z Twoim problemem doradzimy rozwiązanie. Jedną z najskuteczniejszych metod w każdej z wyżej wymienionych spraw jest nawiązanie kontaktu z pracownikiem występując w roli tzw. tajemniczego klienta. Do każdego tego typu działania wybieramy z naszego zespołu odpowiedniego detektywa, który po zapoznaniu się z problemem i specyfiką branży nawiązuje kontakt z “podejrzanym” pracownikiem występując w roli klienta, potencjalnego dostawcy bądź innego kontrahenta. Kontakt taki jest rejestrowany, a materiał taki jest dołączany do pisemnego sprawozdania i wraz z nim może zostać wykorzystany w ewentualnej sprawie dyscyplinarnej lub nawet sądowej.

Dlaczego warto wybrać nas?


Jako podmiot wpisany do rejestru usług detektywistycznych prowadzonego przez MSWiA działamy zgodnie z Ustawą o usługach detektywistycznych, dlatego nasi detektywi w trakcie czynności mogą m.in. rejestrować treść rozmowy z Twoim pracownikiem bez potrzeby informowania go o tym fakcie oraz oczywiście uzyskania na to jego zgody.

Prowadzone przez nas rozmowy zapewniają ich zgodność z prawem. Nie namawiamy pracownika do łamania prawa lub wewnętrznych procedur obowiązujących w organizacji.

umów się na spotkanie


W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt:

telefonicznie: 606226186

e-mail: info@abd-group.pl