Siedziba główna

SIEDZIBA GŁÓWNA

Poznań to miasto, w którym Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki Maciej Zygmunt ma swoją siedzibę i miejsce w którym, parafrazując słowa świętego Jana Pawła II zaczęła się ABD.


Dzisiaj jesteśmy projektem ogólnopolskim i powstają nasze nowe oddziały. Docelowo planujemy być jak najbliżej naszych klientów, którzy są w całej Polsce. Dopóki jednak nie ma nas w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, kontaktuj się z naszą centralą.


Nie ważne gdzie mieszkasz i nie ważne gdzie prowadzisz działalność nie będzie problemu z tym aby w sposób efektywny nawiązać współpracę.


Zanim jednak o tym jak z nami nawiązać kontakt, krótko o tym w jakich problemach
możemy pomóc.

Tutaj zapraszamy na naszą stronę główną, bo jednak krótko całej gamy naszych usług przedstawić się nie da. Wszędzie tam opisujemy sposób w jaki można z nami nawiązać kontakt.


Przede wszystkim należy umówić się telefonicznie na przedstawienie problemu. Zaproponujemy wtedy spotkanie w naszym biurze lub na platformie Zoom. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba to na omówienie Państwa problemów i zaproponowanie ich rozwiązania umówimy się u Państwa.


Nie ma dla nas problemów czy działania podejmiemy w Białymstoku czy w Jeleniej Górze, Lublinie czy w Szczecinie. Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki równie skutecznie działa na terenie całej Polski, a gdy jest taka potrzeba to także za granicą.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE


W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt:

telefonicznie: 606226186

e-mail: info@abd-group.pl