Klient-indywidualny-sprawy-cywilne

SPRAWY CYWILNE

Pozyskaj informacje, ustal fakty, zdobądź dowody

Niezależnie od sprawy z jaką się do nas zwracasz, potrzebujesz informacji. Pomożemy Ci ją zdobyć. Otrzymasz szczegółowy raport z przeprowadzonych czynności oraz wsparcie w kwestii dalszych działań, które możesz podjąć w swojej sprawie.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?


Problemy rodzinne niosą ze sobą ogromny ładunek emocjonalny, dlatego Twój komfort i dobre samopoczucie podczas wspólnych działań są dla nas priorytetem. To Ty zdecydujesz czy pierwszą rozmowę poprowadzi z Tobą kobieta czy mężczyzna. Podczas spotkania dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, dobierzemy odpowiednie sposoby działania.

W trakcie prowadzenia czynności nasi detektywi będą z Tobą w stałym kontakcie, na bieżąco informując Cię o postępach w sprawie. To Ty najlepiej znasz szczegóły problemu z jakim do nas przychodzisz. Konfrontując pozyskane przez nas informacje z Twoją wiedzą będziemy w stanie zoptymalizować proces pozyskania dla Ciebie odpowiedniego materiału.

Po udokumentowaniu interesujących Cię faktów, doradzimy jakie powinieneś podjąć dalsze kroki w swojej sprawie. W razie potrzeby skontaktujemy Cię z odpowiednim prawnikiem, który skutecznie przeprowadzi Twoją sprawę w sądzie.

Sprawy cywilne – czyli jakie?


Często natrafiasz na poważny problem życiowy, związany z potrzebą udokumentowania faktów i zdobycia informacji w przeróżnych sprawach. Nie zawsze wiesz jak do tego podejść, gdzie szukać potrzebnych informacji i przede wszystkim jak je pozyskać, aby móc je później wykorzystać na przykład w prowadzonym postępowaniu sądowym.

W myśl polskiego prawa zawód detektywa został stworzony, aby pomagać właśnie w takich problemach. Ustawa o usługach detektywistycznych mówi bowiem, że “Usługami detektywistycznymi są czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach…”

Chętnie podejmiemy się dla Ciebie takich zadań szczególnie dotyczących:

  • spraw spadkowych
  • spraw alimentacyjnych
  • poszukiwania oraz ustalenia osób i mienia
  • sprawy rodzinne

a także wielu innych, często nietypowych spraw, wymagających pozyskania informacji i udokumentowania faktów.

konsultacja Twojej sprawy


Wstępna klasyfikacja sprawy

Mailowo i telefonicznie ustalimy w jakim zakresie możesz od nas uzyskać pomoc.

Konsultacja specjalistyczna

Po wstępnej klasyfikacji sprawy, umówimy spotkanie, podczas którego uzyskasz konkretne porady dotyczące rozwiązania Twojego problemu.

Koszt konsultacji: 150 zł/godz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DETEKTYWEM ABD, ABY OMÓWIĆ TWOJĄ SPRAWĘ

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE


W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt:

telefonicznie: 606226186

e-mail: info@abd-group.pl