Security-scanning

Security scanning

Osiągniecie sukcesu w organizacji jest uwarunkowane zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Wiedza na temat zagrożeń w otoczeniu Twojej organizacji jest kluczem do jego zapewnienia.

Inwestując zaledwie kilkanaście minut swojego czasu i niewielkim kosztem, w łatwy sposób zdiagnozujesz zagrożenia, które mogą kosztować Ciebie i Twoją organizacje miliony złotych!

cel


Security scanning w formie analizy bezpieczeństwa pozwoli:

  • określić czy w wystarczającym stopniu dbasz o bezpieczeństwo Twojej organizacji
  • zdiagnozować obszary prowadzenia działalności, na których tracisz najwięcej pieniędzy
  • dowiedzieć się jakie ponosisz straty w wyniku nierozwiązanych dotychczas problemów

Zakup usługę security scanning!


Otrzymasz od nas narzędzie do samodzielnego wypełnienia, które pozwoli nam w przeciągu 3 dni roboczych wystawić Tobie rekomendację działań, jakie należy podjąć w związku z sytuacją w Twojej firmie.

Koszt usługi to jedyne 300 pln/netto, a straty jakie możesz ponieść w wyniku braku podjęcia odpowiednich kroków mogą sięgać milionów złotych. Nie czekaj z decyzją zbyt długo! Ilość firm, którym wystawimy rekomendację jest ograniczona, gdyż jak to mamy w zwyczaju, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Wypełnij formularz, a w odpowiedzi otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące uzyskania dostępu do narzędzia oraz sposobu jego wypełnienia.

umów się na spotkanie


W celu umówienia się na spotkanie i skorzystania z usługi prosimy o kontakt:

telefonicznie: 606226186

e-mail: info@abd-group.pl