Doradztwo-biznesow

DORADZTWO BIZNESOWE

Przedsiębiorco, na co dzień borykasz się z wieloma problemami, które ciężko zaklasyfikować do konkretnego zdarzenia. Czasami po prostu potrzebujesz rozmowy ze specjalistą, aby móc się doradzić, jakie kroki powinieneś podjąć w związku z daną sytuacją.

Przygotowaliśmy dla Ciebie świetne rozwiązanie!

konsultacja ze specjalistą


Konsultacja ze specjalistą w zakresie problematyki dotyczącej zgłaszanej przez Ciebie sprawy. Realizacja usługi obejmuje rozpoznanie problemu/sprawy oraz wydanie rekomendacji działań, które naszym zdaniem należałoby podjąć.

Koszt konsultacji to 200 pln/netto za godzinę. Zastanawiasz się czy warto? Często podjęcie niewłaściwej decyzji bez konsultacji z kimś, kto jest obiektywny może spowodować straty finansowe liczone w setkach tysięcy złotych. Godzina konsultacji pozwoli Ci nabrać pewności co do podjęcia właściwej decyzji biznesowej.

Konsultacje odbywają się w uzgodnionym odpowiednio wcześniej terminie. Jeśli masz wątpliwości, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję biznesową. Doradztwo może dotyczyć takich obszarów jak:

  • zawieranie kontraktów z kontrahentami
  • przyjmowanie nowych pracowników
  • sprawdzenie podmiotów przystępujących do przetargów
  • ochrony przed nieuczciwą konkurencją
  • whistleblowing
  • procedur antykorupcyjnych
  • podjęcie decyzji o przekazaniu znacznej sumy pieniędzy osobie, z która współpracujesz pierwszy raz

Nie martw się, jeśli na liście obszarów nie ma takiego, który dotyczy właśnie Twojej sprawy. Skontaktuj się z nami telefonicznie, a powiemy Ci czy rozwiązanie Twojego problemu leży w naszych kompetencjach. Jeśli okaże się, że problem, z którym się borykasz wykracza poza nasze możliwości, polecimy Ci kontakt do jednego z naszych partnerów.

Skontaktuj się z nami w celu umówienia na konsultację biznesową!

umów się na spotkanie


W celu umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt:

telefonicznie: 606226186

e-mail: info@abd-group.pl