Weryfikacja w biznesie

Zadbaj o bezpieczeństwo relacji biznesowych, zyskaj pewność swoich decyzji

Weryfikacja w biznesie

Prowadząc firmę codziennie podejmujesz decyzje, które w większym bądź mniejszym stopniu warunkują przyszłość Twoich interesów. Co więcej, to na Tobie każdorazowo spoczywa odpowiedzialność za skutki takich decyzji. 


Nawiązywanie relacji biznesowych i podpisywanie nowych kontraktów to nieodłączny element strategii działania nastawionej na rozwój firmy. Żeby osiągnąć sukces łączysz siły z innymi dobierając sobie różnych współpracowników. Dobre wyniki przedsiębiorstwa warunkuje więc m. in. jakość nawiązywanych relacji. Nie z każdym warto wchodzić we współpracę – z różnych względów.

Możesz stracić pieniądze, dobrą renomę i zaufanie klientów

Nie ryzykuj

Wejście we współpracę z niewłaściwym podmiotem niewątpliwie może narazić Cię na straty finansowe. Zdarzy się tak w przypadku gdy padniesz ofiarą oszustwa lub gdy Twój kontrahent z jakichś innych względów nie wywiąże się ze swoich zobowiązań.

Niedostateczna wiedza na temat kontrahenta czy potencjalnego wspólnika może również skutkować utratą dobrej renomy na rynku czy zaufania do Twojej marki. 

Zdecydowanie na Twoją niekorzyść zadziała podjęcie współpracy z partnerem, który przez swoją nierzetelność zyskał złą opinię wśród innych przedsiębiorców, nieodpowiednio traktuje swoich pracowników albo w skrajnych przypadkach, w wyniku swojej działalności, wszedł w konflikt z prawem.

wykrzyknik
Pieniądze, dobra renoma czy zaufanie to wartości, które bardzo łatwo jest zaprzepaścić podejmując pochopne decyzje w biznesie. Zdecydowanie trudniej jest je odzyskać czy odbudować.

Kiedy weryfikować kontrahenta i jaką pomoc uzyskasz od ABD?

Postaw na pewne i sprawdzone sposoby weryfikacji

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przeprowadzimy dla Ciebie skuteczną weryfikację opierając się na zaawansowanych technikach białego wywiadu (OSINT) oraz specjalistycznych działaniach terenowych z wykorzystaniem uprawnień wynikających z ustawy o usługach detektywistycznych.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

po zapoznaniu się z Twoim problemem doradzimy Ci jakie kroki należy podjąć, aby rozwiązać go w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób, 

zbierzemy materiał na temat kontrahenta, który da Ci możliwość podjęcia właściwej decyzji biznesowej,

przygotujemy szczegółowy raport w formie sprawozdania z przeprowadzonych działań, zawierający zarówno dokonane ustalenia jak i zarejestrowany przez nas materiał (np. w formie zdjęć, audio bądź wideo).

Nie narażaj się na zbędne ryzyko. Zyskaj pewność podejmowanych decyzji

Skontaktuj się z nami:

wyślij formularz

lub zadzwoń

telefon

+48 606 226 186

Nasi Partnerzy