start

Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki to firma działająca na polskim rynku usług detektywistycznych, jak również związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem biznesu, nieprzerwanie od stycznia 2010 roku.

Maciej Zygmunt

Założyciel i właściciel ABD, absolwent prawa, były naczelnik wydziału Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w Poznaniu, młodszy inspektor (podpułkownik) w stanie spoczynku, detektyw od 2009 r., członek założyciel Stowarzyszenia Praktycy Compliance, nauczyciel akademicki na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Ekspert i współtwórca poruszającej problemy związanej z whistleblowingiem, edukacyjnej strony www.notific.pl. Z dużym zaangażowaniem bierze on udział w podejmowanych przez ABD działaniach. Służy wiedzą i doświadczeniem zdobytymi m.in. przy prowadzeniu, a następnie kierowaniu i nadzorowaniu, najpoważniejszych spraw o charakterze kryminalnym i ekonomicznym.

Wyznaczając kierunek rozwoju ABD, ściśle współpracuje ze swoim zespołem złożonym z doświadczonych detektywów, rekrutujących się zarówno spośród byłych oficerów Centralnego Biura Śledczego Policji jak i młodych entuzjastów dobieranych spośród byłych i obecnych studentów kierunków prawniczych oraz związanych z bezpieczeństwem wewnętrznym, na bieżąco analizując dynamicznie rozwijający się sektor szeroko pojętego bezpieczeństwa.

ABD-group, którą współtworzy Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki od 12 lat swoje działanie opiera na współpracy podmiotów z branży detektywistycznej, ochrony, kancelarii prawnych oraz firm z branży zarządzania kryzysowego i doradztwa gospodarczego z całego kraju, gwarantując najwyższy poziom swoich usług w kwestii doradztwa w dziedzinie bezpieczeństwa biznesu oraz prowadzenia wykrywczych działań mających na celu pozyskiwanie informacji, ujawnianie źródeł dowodowych, ustalanie i zabezpieczanie dowodów głównie w sprawach gospodarczych.

Zapisz się na nasz Newsletter!

Co zyskujesz?

  1. Dostęp do szczegółowych ofert naszych usług.
  2. Możliwość zapoznania się materiałami przed ich publikacją.
  3. Materiały, które pozwalają zweryfikować zagrożenia w Twojej organizacji.
  4. Dodatkowe materiały, o których jeszcze nie możemy powiedzieć.